Historie

 

1999 / ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost Perník s.r.o. byla založena v roce 1999.

Jsme ryze česká potravinářská společnost a náš výrobní závod se nachází v Těchlovicích u Hradce Králové. Prvními produkty, které jsme uvedli na trh, byly konvenční piškoty a tradiční české sušenky. Společnost Perník s.r.o. se postupně stala významným výrobcem pekařských výrobků v České republice.

2016 / DOSTAVBA DRUHÉ VÝROBNÍ HALY

V roce 2016 byla přistavěna další výrobní hala, díky které jsme rozšířili naše portfolio o bezlepkové produkty. Krok za krokem vznikla ucelená bezlepková řada Free village, která si také našla své zákazníky i v zahraničí.


Naše bezlepkové a konvenční sušenky a piškoty jsou vyvíjeny a vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu použitých surovin a zpracování. Produkty nabízíme nejen pod našimi značkami Královská chuť a Free village, ale na trhu je naleznete i pod privátními značkami řetězců a obchodních organizací.

2019 / ZALOŽENÍ ZNAČEK FREE VILLAGE A KRÁLOVSKÁ CHUŤ

Vytváříme nové obaly pro naši ucelenou konvenční a bezlepkovou řadu. Bezlepkové produkty jsou pod značkou Free village a konvenční produkty nesou značku Královská chuť. S tímto vývojem jde ruku v ruce i vývoj nového loga. Vznikly nové firemní webové stránky a e-shop. Naše portfolio v novém designu představujeme nejen našim obchodním partnerům v České republice, ale i na evropských výstavách.

produkty

2021 / EXPORTUJEME A UVÁDÍME NOVOU PRODUKTOVOU ŘADU

Naše produkty si našly své zákazníky i v zahraničí, ať už pod naší značkou nebo pod jejich privátními značkami. Exportujeme do Německa, Maďarska, Polska, Ukrajiny, Ruska a na Slovensko a věříme, že postupně budeme naše působení na exportních trzích rozšiřovat.
Také jsme vyslyšeli poptávku po slaných bezlepkových sušenkách, a tak jsme se pustili do neznámých slaných vod a po vytrvalém vývoji jsme uvedli na trh novou bezlepkovou slanou řadu Salty Snacks a to hned ve čtyřech příchutích.

2021-1